Sündmused

Kõik sündmused (139)

13. august

16.00-17.30
Paide, Arvamusfestival, Festivaliklubi

Arvamusfestival Eesti 2035

Eesti 2035 - mida peab noorte arvates kohe tegema, et Eestis oleks kõigi vajadusi arvestav, turvaline ja kvaliteetne elukeskkond? Kui me kujundame tulevikku, kas me siis ka päriselt teame näiteks millisest elukeskkonnast praegused noored unistavad? Arutelu keskendub just noorte endi välja pakutud lahendustele, mis on sündinud „Eesti 2035“ noorte arvamusrännaku läbimise järel. Arutelul osalevad nende ideede autorid, et üheskoos pakutud lahendusi veelgi täpsemaks argumenteerida. Samuti analüüsivad neid ideid valdkonnaeksperdid, kes aitavad mõelda, millised peaksid olema esimesed konkreetsed sammud, et mõtetest saaks tegelikkus. Lisaks saab igaüks nii arutelu käigus kui ka terve Arvamusfestivali ajal ise „Eesti 2035“ noorte arvamusrännaku läbida ja seeläbi suunata arutelu kulgu.

Riigikogu toimetised Eesti 2035 tekstid

30. juuli

Terve päev

Peaminister Kaja Kallas on puhkusel

Peaminister Kaja Kallas on puhkusel. Vastavalt peaministri asendamise korrale asendab teda riigihalduse minister Jaak Aab.

20. juuli - 26. juuli

Terve päev

Peaminister Kaja Kallas on puhkusel

Peaminister Kaja Kallas on puhkusel 20. juulist 30. juulini. Vastavalt peaministri asendamise korrale asendab teda riigihalduse minister Jaak Aab.