Sündmused

Kõik sündmused (19)

24. november

Terve päev

Peaminister viibib visiidil Pariisis

Peaminister Kaja Kallas viibib visiidil Pariisis. Kontakt pressile: Helen Rits Tel: 5138689 E-post: helen.rits@riigikantselei.ee

14. oktoober - 15. oktoober

Terve päev
Riia, Läti

Peaminister Kaja Kallase ametlik visiit Lätti

Peaminister Kaja Kallas suundub täna õhtul Lätti, kus ta reedel arutab oma ametikaaslase Krišjānis Kariņšiga kahepoolset koostööd, eelseisvat EL liidrite kohtumist, suuri piiriüleseid projekte ja regiooni julgeolekut.

Peaministrid Lätis

05. oktoober - 06. oktoober

Terve päev
Brdo, Sloveenia

Euroopa Liidu ja Lääne-Balkani riikide tippkohtumine

Peaminister Kaja Kallas sõidab täna pärastlõunal Sloveeniasse, kus toimub homme Euroopa Liidu ja Lääne-Balkani riikide tippkohtumine. Täna õhtul toimub Euroopa Liidu mitteametlik ülemkogu, kus riigi- ja valitsusjuhid arutavad Euroopa Liidu rolli üle rahvusvahelisel areenil, sealhulgas hiljutisi arenguid Afganistanis ning EL-Hiina suhted.

Konverentsisaal, lipud taustal

17. august

Terve päev
Berliin, Saksamaa

Peaministri visiit Berliini

Peaminister viibib visiidil Berliinis, kus kohtub Saksamaa liidukantsler Angela Merkeliga ning peetakse ühine pressikonverents. Lisaks toimub kohtumine Saksa-Eesti ettevõtjatega Eesti Suursaatkonnas. Teemad: Eesti majanduse hetkeseis ja väljavaated; vastused ettevõtjate küsimustele. Kohtumisel Saksa-Eesti ettevõtjatega Eesti Suursaatkonnas osales ka peaministri nõunik Ardo Hansson - kohtumine huvigruppidega.

10. juuli - 19. juuli

Terve päev
Washington DC, Ameerika Ühendriigid

Kaja Kallas on visiidil Ameerika Ühendriikides

Peaminister Kaja Kallas viibib sel nädalal visiidil Ameerika Ühendriikides, kus kohtub USA kongressi esindajatega ja esineb mõttekojas Atlantic Council.

Peaministri kohtumine

17. mai - 19. mai

12.00-16.00
Ukraina

Peaminister Kaja Kallase visiit Ukrainasse

Peaminister Kaja Kallas lendab täna pärastlõunal Ukrainasse, et innustada partnerriiki edendama reforme ja tutvuda olukorraga konfliktipiirkonnas riigi idaosas.

Eesti ja Ukranina esindajad

07. mai - 08. mai

Terve päev
Porto, Portugal

Euroopa Liidu sotsiaaltippkohtumine

Peaminister Kaja Kallas suundub Portosse Portugali, kus toimub sotsiaaltippkohtumine, mille raames leiab aset kõrgetasemeline konverents sotsiaalpartneritega ning ELi riigipeade ja valitsusjuhtide mitteametlik kohtumine.

19. veebruar

Terve päev
Helsingi, Soome Vabariik

Peaminister Kaja Kallase esimene visiit Soome

Peaminister Kaja Kallas külastab reedel Helsingit ja kohtub Soome ametikaaslase Sanna Marini ning Soome presidendi Sauli Niinistöga.

28. oktoober

Terve päev
Pariis, Prantsusmaa

Peaminister Jüri Ratase töövisiit Prantsusmaale

Peaminister Jüri Ratas viibis visiidil Pariisis, kus ta kohtus Prantsusmaa presidendi Emmanuel Macroniga. Ratas ja Macron allkirjastasid kohtumise järel Eesti ja Prantsusmaa strateegilise partnerluse deklaratsiooni.

Peaminister Ratas Elysee palees

19. veebruar

08.00-23.00
Helsingi, Soome Vabariik

Peaminister Jüri Ratase töövisiit Soome

Peaminister Jüri Ratas viibis visiidil Helsingis, kus ta kohtus Soome presidendi Sauli Niinistö ja rahandusministri Katri Kulmuniga.

Peaminister Jüri Ratas kohtus rahandusministri Katri Kulmuniga.

04. veebruar - 14. veebruar

06.00-22.00
Tokyo, Jaapan

Peaminister Jüri Ratas töövisiit Jaapanisse

Peaminister Jüri Ratas viibis koos Eesti ettevõtjatega ametlikul töövisiidil Jaapanis, mille peaeesmärk oli tihendada kahepoolseid suhteid ja laiendada majanduskoostööd. Ratasega olid kaasas haridus- ja teadusminister Mailis Reps ning Riigikogu liige ja Eesti-Jaapani sõprusgrupi esimees Kaido Höövelson.

Pidulik rivistus, Eesti ja Jaapani lipuga

04. veebruar

Terve päev
Brüssel, Belgia

Peaminister Jüri Ratase töövisiit Brüsselisse

Peaminister Jüri Ratas sõitis visiidile Brüsselisse, kus ta arutas Euroopa Liidu institutsioonide juhtidega ühenduse tulevast pikaajalist eelarvet ning teisi ELi päevakajalisi teemasid.

Peaminister Brüsselis