Minister

Rein Lang

Rein Lang
Ministerial Role Time
kultuuriminister 06.04.2011 - 04.12.2013
justiitsminister 05.04.2007 - 06.04.2011
justiitsminister 13.04.2005 - 05.04.2007
välisminister 22.02.2005 - 13.04.2005