Minister

Oskar Amberg

Ministerial Role Time
teedeminister 15.12.1925 - 23.07.1926
sõjaminister 26.03.1924 - 18.10.1924
töö- ja hoolekandeminister, teedeministri kohusetäitja alates 14.11.1923 02.08.1923 - 26.03.1924