Varasemad valitsused

Government 16.12.1924 - 15.12.1925

Days ruled: 365

Eesti Rahvaerakond, Põllumeeste Kogud, Kristlik Rahvaerakond, Eesti Tööerakond, Eesti Sotsiaaldemokraatlik Tööliste Partei

Republic of Estonia government number 13
Role Name
riigivanem Jüri Jaakson
välisminister, riigivanema asetäitja alates 22.12.1924 Karl (Kaarel) Robert Pusta (16.12.1924-05.10.1925)
rahaminister, kaubandus-tööstusministri kohusetäitja alates 17.12.1924 Leo Sepp
portfellita minister Karl Ast (Rumor)
haridusminister Hugo-Bernhard Rahamägi
siseminister Karl (Kaarel) Eenpalu (Einbund)
teedeminister Karl Johannes Virma
kohtuminister, välisministri kohusetäitja 06.10.1925-23.10.1925 Rudolf Gabrel
töö- ja hoolekandeminister Christjan Kaarna
sõjaminister Jaan Soots
välisminister Ado (Aadu) Birk (23.10.1925-15.12.1925)
põllutööminister August Kerem