Valitsuse istungid ja pressikonverentsid

Peaminister

Peaminister Jüri Ratas

Jüri Ratas on peaminister alates
23. novembrist 2016

Jüri Ratas kuulub Eesti Keskerakonda. Aastatel 2007-2016 oli Jüri Ratas Riigikogu XI, XII ja XIII koosseisu aseesimees.

Valitsuskoalitsiooni kuuluvad Eesti Keskerakond, Sotsiaaldemokraatlik Erakond ja Isamaa ja Res Publica Liit.

 

Videod

Peaminister Jüri Ratase Eesti Vabariigi aastapäeva kõne Tartus Vanemuise teatris 22.02.2018 Kõne täistekst on leitav siit - https://www.valitsus.ee/et/uudised/peaminister-juri-ratase-kone-eesti-vabariigi-100-sunnipaeva-eel-tartus-220218
22.02.2018
VIljandi Gümnaasiumis toimunud valitsuse väljasõiduistungi 1. päevakorrapunkt oli avalik. Sõnavõttudega esinesid Viljandi linnavolikogu esimees Helir-Valdor Seeder, linnapea Madis Timpson ja gümnaasiumi direktor Ülle Matsin. Ajaloolise tagasivaate 100 aasta eest toimunud sündmustele tegi Viljandi muuseumi direktor Jaak Pihlak. Valitsus võttis istungil Viljandis Eesti Vabariigi 100. aastapäeva puhul vastu pöördumise, milles tänab Eesti rahvast ja Eesti riigi loojaid, taastajaid ja edasiviijaid ning kutsub kõiki Eesti inimesi ja sõpru tähistama meie riigi 100. aastapäeva.
22.02.2018
Valitsuse pressikonverents pärast valitsuse väljassõiduistungit Viljandi Gümnaasiumis 22.02.2018. Ajakirjanike ja kooliõpilaste ees andsid ülevaate istungiteemadest ning vastasid küsimustele peaminister Jüri Ratas, tervise- ja tööminister Jevgeni Ossinovski ja justiitsminister Urmas Reinsalu.
22.02.2018
Valitsuse pressikonverentsil osalesid ning ajakirjanike küsimustele vastasid peaminister Jüri Ratas, rahandusminister Toomas Tõniste, siseminister Andres Anvelt ning majandus- ja taristuminister Kadri Simson.
15.02.2018

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.