Valitsuse istungid ja pressikonverentsid

Peaminister

Peaminister Jüri Ratas

Jüri Ratas on peaminister alates
23. novembrist 2016

Jüri Ratas kuulub Eesti Keskerakonda. Aastatel 2007-2016 oli Jüri Ratas Riigikogu XI, XII ja XIII koosseisu aseesimees.

Valitsuskoalitsiooni kuuluvad Eesti Keskerakond, Sotsiaaldemokraatlik Erakond ja Isamaa ja Res Publica Liit.

 

Videod

Valitsuse pressikonverentsil vastasid ajakirjanike küsimustele justiitsminister Urmas Reinsalu, majandus- ja taristuminister Kadri Simson ning maaeluminister Tarmo Tamm.
19.10.2017
Valitsuse pressikonverentsil vastasid ajakirjanike küsimustele peaminister Jüri Ratas, majandus- ja taristuminister Kadri Simson, sotsiaalkaitseminister Kaia Iva ning tervise- ja tööminister Jevgeni Ossinovski.
12.10.2017
Valitsuse pressikonverentsil vastasid ajakirjanike küsimustele peaminister Jüri Ratas, majandus- ja taristuminister Kadri Simson, ettevõtlus- ja infotehnoloogiaminister Urve Palo ning maaeluminister Tarmo Tamm.
05.10.2017
Valitsuse pressikonverentsil vastasid ajakirjanike küsimustele peaminister Jüri Ratas, majandus- ja taristuminister Kadri Simson, keskkonnaminister Siim Kiisler ning ettevõtlus- ja infotehnoloogiaminister Urve Palo.
28.09.2017

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.