Valitsuse istungid ja pressikonverentsid

Peaminister

Peaminister Jüri Ratas

Jüri Ratas on peaminister alates
23. novembrist 2016

Jüri Ratas kuulub Eesti Keskerakonda. Aastatel 2007-2016 oli Jüri Ratas Riigikogu XI, XII ja XIII koosseisu aseesimees.

Valitsuskoalitsiooni kuuluvad Eesti Keskerakond, Sotsiaaldemokraatlik Erakond ja Isamaa ja Res Publica Liit.

 

Videod

Valitsuse pressikonverentsil osalesid ning ajakirjanike küsimustele vastasid peaministri ülesannetes töö- ja terviseminister Jevgeni Ossinovski, kaitseminister Jüri Luik ning majandus-ja taristuminister Kadri Simson.
22.03.2018
Valitsuse pressikonverentsil osalesid ning ajakirjanike küsimustele vastasid peaminister Jüri Ratas, ettevõtlus- ja tehnoloogiaminister Urve Palo ning sotsiaalkaitseminister Kaia Iva.
15.03.2018
Valitsuse pressikonverentsil osalesid ning ajakirjanike küsimustele vastasid peaminister Jüri Ratas, rahandusminister Toomas Tõniste ning riigihalduse minister Jaak Aab.
08.03.2018
Valitsuse pressikonverentsil osalesid ning ajakirjanike küsimustele vastasid peaminister Jüri Ratas, ettevõtlus- ja infotehnoloogiaminister Urve Palo, sotsiaalkaitseminister Kaia Iva ning riigihalduse minister Jaak Aab.
01.03.2018

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.