Valitsuse istungid ja pressikonverentsid

Peaminister

Peaminister Jüri Ratas

Jüri Ratas on peaminister alates
23. novembrist 2016

Jüri Ratas kuulub Eesti Keskerakonda. Aastatel 2007-2016 oli Jüri Ratas Riigikogu XI, XII ja XIII koosseisu aseesimees.

Valitsuskoalitsiooni kuuluvad Eesti Keskerakond, Sotsiaaldemokraatlik Erakond ja Isamaa ja Res Publica Liit.

 

Videod

Valitsuse pressikonverentsil osalesid ning ajakirjanike küsimustele vastasid peaminister Jüri Ratas, rahandusminister Toomas Tõniste, siseminister Andres Anvelt ning majandus- ja taristuminister Kadri Simson.
15.02.2018
Valitsuse pressikonverentsil osalesid ning ajakirjanike küsimustele vastasid peaminister Jüri Ratas, kultuuriminister Indrek Saar ning justiitsminister Urmas Reinsalu.
08.02.2018
Valitsuse pressikonverentsil osalesid ning ajakirjanike küsimustele vastasid tervise- ja tööminister Jevgeni Ossinovski, riigihalduse minister Jaak Aab, kultuuriminister Indrek Saar ning sotsiaalkaitseminister Kaia Iva.
01.02.2018
Valitsuse pressikonverentsil osalesid tervise- ja tööminister Jevgeni Ossinovski, haridus- ja teadusminister Mailis Reps ning sotsiaalkaitseminister Kaia Iva.
25.01.2018

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.