Minister

Katri Raik

 
  • Katri Raik on Eesti Vabariigi siseminister alates 26. novembrist 2018. Ta kuulub Sotsiaaldemokraatlikku Erakonda.

  • 2015. aasta märtsist kuni ministriametisse asumiseni töötas Katri Raik  Sisekaitseakadeemia rektorina.
  • Aastatel 2009–2015 ja 1999-2007 oli Katri Raik Tartu Ülikooli Narva Kolledži direktor.
  • Aastatel 2007-2009 töötas Raik Haridus- ja Teadusministeeriumi üld- ja kutsehariduse asekantslerina.
  • Aastatel 1991-1999 töötas Katri Raik Tartu Ülikoolis rektori referendi ja ülikooli teabetalituse juhatajana.
  • 26. oktoobril 1967. aastal Tartus sündinud Raik on lõpetanud Tartu 3. Keskkooli. Tal on ajaloo doktorikraad Tartu Ülikoolist 2004. aastast.
  • Katri Raik CV

Katri Raik
Ministri ülesanne Ametiaeg
siseminister 26.11.2018 - 29.04.2019