Minister

Urmas Kruuse

Urmas Kruuse
Ministri ülesanne Ametiaeg
maaeluminister 09.04.2015 - 23.11.2016
tervise- ja tööminister 02.07.2014 - 09.04.2015
Minister 26.03.2014 - 02.07.2014