Minister

Andres Anvelt

Ministri ülesanne Ametiaeg
siseminister 23.11.2016 - 26.11.2018
justiitsminister 26.03.2014 - 09.04.2015
Põllumajandusminister 26.03.2014 - 07.04.2014