Minister

Jevgeni Ossinovski

Ministri ülesanne Ametiaeg
tervise- ja tööminister 23.11.2016 - 02.05.2018
tervise- ja tööminister 14.09.2015 - 23.11.2016
haridus- ja teadusminister 26.03.2014 - 09.04.2015