Minister

Taavi Rõivas

Taavi Rõivas
Ministri ülesanne Ametiaeg
peaminister 09.04.2015 - 23.11.2016
peaminister 26.03.2014 - 09.04.2015
sotsiaalminister 11.12.2012 - 26.03.2014