Minister

Villu Reiljan

Ministri ülesanne Ametiaeg
keskkonnaminister 13.04.2005 - 08.10.2006
keskkonnaminister 10.04.2003 - 13.04.2005
keskkonnaminister 17.03.1997 - 25.03.1999
keskkonnaminister 06.11.1995 - 17.03.1997
keskkonnaminister 17.04.1995 - 06.11.1995