Minister

Urve Palo

Urve Palo
Ministri ülesanne Ametiaeg
ettevõtlus- ja infotehnoloogiaminister 23.11.2016 - 22.08.2018
ettevõtlusminister 09.04.2015 - 14.09.2015
Majandus- ja taristuminister 02.07.2014 - 09.04.2015
Majandus- ja kommunikatsiooniminister 26.03.2014 - 02.07.2014
minister 05.04.2007 - 21.05.2009