Minister

Urmas Paet

Urmas Paet
Ministri ülesanne Ametiaeg
välisminister 26.03.2014 - 17.11.2014
välisminister 06.04.2011 - 26.03.2014
välisminister 05.04.2007 - 06.04.2011
välisminister 13.04.2005 - 05.04.2007
kultuuriminister 10.04.2003 - 13.04.2005