Minister

Toomas Vilosius

Ministri ülesanne Ametiaeg
sotsiaalminister 06.11.1995 - 01.12.1996
sotsiaalminister 08.11.1994 - 17.04.1995
sotsiaalminister 21.09.1994 - 08.11.1994