Minister

Tõnis Kint

Tõnis Kint
Ministri ülesanne Ametiaeg
peaministri asetäitja, põllutööminister ja sõjaministri kohusetäitja 01.03.1964 - 23.12.1970
põllutööminister ja sõjaministri kohusetäitja, alates 02.04.1963 peaministri ajutine asetäitja 01.01.1962 - 01.03.1964
põllutööminister ja sõjaministri kohusetäitja, peaministri asetäitja asetäitja 12.01.1953 - 01.01.1962