Minister

Tõnis Kalbus

Ministri ülesanne Ametiaeg
kohtu- ja siseminister 09.07.1929 - 12.04.1930
sise- ja kohtuminister, riigivanema asetäitja alates 19.12.1928 04.12.1928 - 09.07.1929
kohtuminister 09.12.1927 - 04.12.1928
kohtuminister 15.12.1925 - 23.07.1926