Minister

Toivo Jürgenson

Ministri ülesanne Ametiaeg
teede- ja sideminister 25.03.1999 - 28.01.2002
majandusminister 08.11.1994 - 17.04.1995
majandusminister 12.01.1994 - 08.11.1994