Minister

Tiit Vähi

Ministri ülesanne Ametiaeg
peaminister 06.11.1995 - 17.03.1997
siseminister 11.10.1995 - 06.11.1995
peaminister 17.04.1995 - 06.11.1995
valitsuse esimees (peaminister) 30.01.1992 - 22.10.1992
üleminekuvalitsuse transpordiminister (hiljem trandspordi- ja sideminister) 11.04.1990 - 30.01.1992