Minister

Theodor Pool

Ministri ülesanne Ametiaeg
põllutööminister 26.10.1920 - 25.01.1921
põllutööminister 28.07.1920 - 30.07.1920
põllutööminister 18.11.1919 - 28.07.1920
põllutöö- ja toitlusminister 09.05.1919 - 18.11.1919