Minister

Sven Mikser

Sven Mikser
Ministri ülesanne Ametiaeg
välisminister 23.11.2016 - ...
kaitseminister 09.04.2015 - 14.09.2015
kaitseminister 26.03.2014 - 09.04.2015
kaitseminister 28.01.2002 - 10.04.2003