Minister

Siiri Oviir

Ministri ülesanne Ametiaeg
sotsiaalminister 28.01.2002 - 10.04.2003
sotsiaalminister 17.04.1995 - 06.11.1995
üleminekuvalitsuse sotsiaalhooldusminister 25.04.1990 - 30.01.1992