Minister

Siim Valmar Kiisler

Ministri ülesanne Ametiaeg
keskkonnaminister 12.06.2017 - ...
regionaalminister 06.04.2011 - 26.03.2014
regionaalminister 23.01.2008 - 06.04.2011