Minister

Rudolf Gabrel

Ministri ülesanne Ametiaeg
kohtuminister, välisministri kohusetäitja 06.10.1925-23.10.1925 16.12.1924 - 15.12.1925
kohtuminister, rahaministri kohusetäitja 27-03.1924-01.04.1924, välisministri kohusetäitja 15.05.1924-21.06.1924 26.03.1924 - 16.12.1924
kohtuminister, haridusministri kohusetäitja alates 19.02.1924 12.10.1923 - 26.03.1924