Minister

Riivo Sinijärv

Ministri ülesanne Ametiaeg
siseminister 17.03.1997 - 29.04.1997
minister 15.08.1996-1.12.1996, siseminister 1.12.1996-17.03.1997 15.08.1996 - 17.03.1997
välisminister 17.04.1995 - 06.11.1995