Minister

Rein Loik

Ministri ülesanne Ametiaeg
haridusminister 02.12.1996 - 17.03.1997
üleminekuvalitsuse haridusminister 30.01.1992 - 22.10.1992
üleminekuvalitsuse haridusminister 11.04.1990 - 30.01.1992