Minister

Raivo Vare

Ministri ülesanne Ametiaeg
teede- ja sideminister 17.03.1997 - 25.03.1999
teede- ja sideminister 02.12.1996 - 17.03.1997
üleminekuvalitsuse riigiminister 17.04.1990 - 30.01.1992