Minister

Paul-Eerik Rummo

Ministri ülesanne Ametiaeg
minister 13.04.2005 - 05.04.2007
minister 10.04.2003 - 13.04.2005
kultuuri- ja haridusminister 22.10.1992 - 21.06.1994