Minister

Otto Tief

Otto Tief
Ministri ülesanne Ametiaeg
peaministri asetäitja, siseminister 18.09.1944 - 12.01.1953
kohtuminister 04.03.1927 - 09.12.1927
töö- ja hoolekandeminister 23.07.1926 - 04.03.1927