Minister

Otto Strandman

Otto Strandman
Ministri ülesanne Ametiaeg
riigivanem 09.07.1929 - 12.02.1931
välisminister kuni 14.05.1924, rahaminister alates 14.05.1924, kaubandus-tööstusministri kohusetäitja 27.03.1924-09.04.1924 26.03.1924 - 16.12.1924
välisminister, kohtuminister 26.10.1920 - 14.01.1921
peaminister, sõjaminister 09.05.1919 - 18.11.1919
põllutööminister 27.11.1918 - 09.05.1919
välisminister 12.11.1918 - 27.11.1918