Minister

Oskar Köster

Ministri ülesanne Ametiaeg
teedeminister 18.05.1933 - 21.10.1933
põllutööminister 19.07.1932 - 01.11.1932
põllutööminister 19.02.1932 - 19.07.1932
kaitseminister 09.07.1929 - 12.02.1931
teedeminister 04.12.1928 - 09.07.1929
põllutööminister 09.12.1927 - 04.12.1928
põllutööminister 04.03.1927 - 09.12.1927
põllutööminister 23.07.1926 - 04.03.1927