Minister

Oskar Kask

Ministri ülesanne Ametiaeg
sotsiaalminister 12.10.1939 - 21.06.1940
sotsiaalminister 09.05.1938 - 12.10.1939
sotsiaalminister 16.03.1936 - 09.05.1938