Minister

Olari Taal

Ministri ülesanne Ametiaeg
siseminister 29.01.1998 - 25.03.1999
üleminekuvalitsuse ehitusminister 30.01.1992-15.06.1992, üleminekuvalitsuse majandusminister 15.06.1992-21.10.1992 30.01.1992 - 22.10.1992