Minister

Nikolai Kann

Ministri ülesanne Ametiaeg
hariduse- ja sotsiaalminister kuni 01.04.1936, haridusminister 01.04.1936-10.05.1936 21.10.1933 - 11.05.1936
haridusminister 28.07.1920 - 30.07.1920