Minister

Märt Rask

Ministri ülesanne Ametiaeg
justiitsminister 28.01.2002 - 10.04.2003
justiitsminister 25.03.1999 - 28.01.2002
siseminister 06.11.1995 - 01.12.1996
üleminekuvalitsuse justiitsminister 30.01.1992 - 22.10.1992