Minister

Marko Pomerants

Marko Pomerants
Ministri ülesanne Ametiaeg
keskkonnaminister 23.11.2016 - 12.06.2017
keskkonnaminister 09.04.2015 - 23.11.2016
siseminister 04.06.2009 - 06.04.2011
sotsiaalminister 10.04.2003 - 13.04.2005