Minister

Liina Tõnisson

Ministri ülesanne Ametiaeg
majandus- ja kommunikatsiooniminister (majandusminister ning teede- ja sideminister) 28.01.2002 - 10.04.2003
majandusminister 17.04.1995 - 06.11.1995