Minister

Leo Sepp

Ministri ülesanne Ametiaeg
majandusminister 12.10.1939 - 21.06.1940
majandusminister 09.05.1938 - 12.10.1939
rahaminister 04.03.1927 - 09.12.1927
rahaminister 23.07.1926 - 04.03.1927
rahaminister, kaubandus tööstusministri kohusetäitja 16.12.1925-12.01.1926 15.12.1925 - 23.07.1926
rahaminister, kaubandus-tööstusministri kohusetäitja alates 17.12.1924 16.12.1924 - 15.12.1925