Minister

Konstantin Päts

Konstantin Päts
Ministri ülesanne Ametiaeg
riigivanem kuni 24.01.1934, peaminister riigivanema ülesannetes 24.01.1934-03.09.1937, riigihoidja 03.09.1937-24.04.1938 21.10.1933 - 24.04.1938
riigivanem 01.11.1932 - 18.05.1933
riigivanem 12.02.1931 - 19.02.1932
riigivanem 02.08.1923 - 26.03.1924
riigivanem 25.01.1921 - 21.11.1922
peaminister, sõjaminister 27.11.1918 - 09.05.1919
peaminister, siseminister 12.11.1918 - 27.11.1918
ministrite nõukogu esimees, siseminister, kaubandus- ja tööstusminister 24.02.1918 - 12.11.1918