Minister

Karl Ipsberg

Ministri ülesanne Ametiaeg
teedeminister 02.08.1923 - 14.11.1923
teedeminister 21.11.1922 - 02.08.1923
teedeminister, kaubandus- ja tööstusministri kohusetäitja alates 16.12.1921 16.12.1921 - 21.11.1922