Minister

Karl (Kaarel) Eenpalu (Einbund)

Karl (Kaarel) Eenpalu (Einbund)
Ministri ülesanne Ametiaeg
peaminister 09.05.1938 - 12.10.1939
siseminister, peaministri asetäitja alates 27.08.1934 25.08.1934 - 09.05.1938
riigivanem 19.07.1932 - 01.11.1932
siseminister, riigivanema asetäitja alates 21.12.1925 15.12.1925 - 23.07.1926
siseminister 16.12.1924 - 15.12.1925
siseminister, kohtuministri kohusetäitja 03.08.1923-12.10.1923, sõjaministri kohusetäitja alates 19.02.1924 02.08.1923 - 26.03.1924
siseminister 07.04.1923 - 02.08.1923
siseminister, töö- ja hoolekandeministri kohusetäitja 26.01.1921-27.04.1921, hoolekandeministri kohusetäitja 27.04.1921-16.12.1921 25.01.1921 - 21.11.1922
siseminister 30.07.1920 - 26.10.1920
siseminister 28.07.1920 - 30.07.1920