Minister

Karl (Kaarel) Robert Pusta

Ministri ülesanne Ametiaeg
välisminister, riigivanema asetäitja alates 22.12.1924 16.12.1924 - 05.10.1925
välisminister 06.06.1924 - 16.12.1924
välisminister 28.07.1920 - 30.07.1920