Minister

Karl (Kaarel) August Baars

Ministri ülesanne Ametiaeg
rahaminister, kaubandus-tööstusministri kohusetäitja 09.04.1924-13.05.1924 01.04.1924 - 14.05.1924
rahaminister, kohtuministri kohusetäitja 14.01.1921-25.01.1921 26.10.1920 - 25.01.1921