Minister

Jüri Luik

Ministri ülesanne Ametiaeg
kaitseminister 12.06.2017 - ...
kaitseminister 25.03.1999 - 28.01.2002
välisminister 08.11.1994 - 17.04.1995
minister 8.12.1992-6.10.1993, kaitseminister 23.08.1993-7.01.1994, välisminister 7.01.1994-8.11.1994 08.12.1992 - 08.11.1994