Minister

Jüri Jaakson

Jüri Jaakson
Ministri ülesanne Ametiaeg
riigivanem 16.12.1924 - 15.12.1925
kohtuminister, peaministri kohusetäitja 03.08.1920-26.10.1922 30.07.1920 - 26.10.1920
kohtuminister 28.07.1920 - 30.07.1920
kohtuminister 18.11.1919 - 28.07.1920
kohtuminister 09.05.1919 - 23.09.1919
kohtuminister 27.11.1918 - 09.05.1919