Minister

Juhan Parts

Juhan Parts
Ministri ülesanne Ametiaeg
majandus- ja kommunikatsiooniminister 06.04.2011 - 26.03.2014
majandus- ja kommunikatsiooniminister 05.04.2007 - 06.04.2011
peaminister 10.04.2003 - 13.04.2005