Minister

Juhan (Johann, Johannes) Kukk

Juhan (Johann, Johannes) Kukk
Ministri ülesanne Ametiaeg
riigivanem 21.11.1922 - 02.08.1923
kaubandus- ja tööstusminister, tööministri kohusetäitja 27.04.1921-18.11.1921, teedeministri kohusetäitja 26.01.1921-18.11.1921 25.01.1921 - 18.11.1921
kaubandus-, tööstus- ja teedeminister 26.10.1920 - 25.01.1921
rahaminister 18.11.1919 - 28.07.1920
rahaminister 09.05.1919 - 18.11.1919
rahaminister 27.11.1918 - 09.05.1919
rahaminister, siseministri asetäitja 12.11.1918 - 27.11.1918
raha- ja riigivaranduste minister 24.02.1918 - 12.11.1918